Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky Nike Mercurial Veloce III SG-PRO

Kopačky Nike Mercurial Veloce III SG-PRO

Pánské kopačky Nike Mercurial Veloce III SG-PRO kombinují pružný lem Dynamic Fit Collar, reliéfní drážky a zároveň disponují revolučním uspořádáním kolíků, pro zajištění pohodlí, prvního dotyku a trakce, která je nepostradatelná pro dnešní rychlou hru. Pružný lem přináší pohodlí jako při chůzi v ponožkách. Horizontální reliéfní drážky na svršku zajišťují perfektní dotek s míčem. TPU krytí na kompresním nylonovém plátu pro zajištění maximální odolnosti. Kopačky typu SG-PRO - jsou určeny na zmáčené bahnité povrchy. Precizně a efektně kombinují umělé a kovové kolíky pro maximální stabilitu a protikluz.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 388
Cena s DPH 2 889,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Pánské kopačky Nike Mercurial Veloce III SG-PRO kombinují pružný lem Dynamic Fit Collar, reliéfní drážky a zároveň disponují revolučním uspořádáním kolíků, pro zajištění pohodlí, prvního dotyku a trakce, která je nepostradatelná pro dnešní rychlou hru. Pružný lem přináší pohodlí jako při chůzi v ponožkách. Horizontální reliéfní drážky na svršku zajišťují perfektní dotek s míčem.

TPU krytí na kompresním nylonovém plátu pro zajištění maximální odolnosti.

Kopačky typu SG-PRO – jsou určeny na zmáčené bahnité povrchy. Precizně a efektně kombinují umělé a kovové kolíky pro maximální stabilitu a protikluz.

Erima dres Zenari 3.0 Jersey

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio