Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Objednávky

Veškeré objednávky přes náš internetový obchod či po telefonické dohodě. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme. Sortiment sportovní značky Erima je opravdu velmi rozsáhlý. Vybrané zboží je k dodání přibližně do sedmi pracovních dnů ode dne objednávky. Ceny jsou uvedeny již s 21% DPH. Nejlevnější poštovné za balík činí 75,– Kč ( platba bankovní převodem ), 175,– Kč ( platba dobírkou ). Balné je zdarma . Objednávky nad 5tis.Kč či objednávky s potiskem řešeny zálohovou fakturou. Akční či výprodejové zboží platí do vyprodání zásob! Zboží je z části skladem na naší vzorkové prodejně Erima v Plzni Na Roudné 426/42, 301 00 . Závozy do ČR z německého centrálního skladu Erima probíhají každý týden !!

Jak Objednávat bez eshopu ?

V katalogu je vždy u každého zboží napsané objednací číslo včetně barvy, velikost a cena. Dětské velikosti jsou od 110 do 176, dámské od 32 do 48 a pánské od S do XXXL. Další zboží ( stulpny, ponožky atd ) viz.odkaz – Ostatní ( tabulka velikostí ).

Na e-mail: info@jan-sport.cz stačí zaslat kontaktní – fakturační údaje včetně vaší objednávky – my vám objednávku potvrdíme a zboží doručíme na vámi udanou adresu nejpozději do sedmi pracovních dnů. Jelikož jsou ceny uvedeny v €, cena v Kč dle aktuálního kurzu ČNB. Pokud byste měli zájem o tištěný katalog značky Erima, napište nám prosím o jeho zaslání na výše uvedený email.

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio