Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky Adidas X 17.1 SG

Kopačky Adidas X 17.1 SG Sleva Sleva

Pánské lisokolíkové kopačky adidas X 17.1 SG z kolekce Cold Blooded jsou určeny pro rychlostní typy hráčů, kterým poskytnou potřebný prostor pro skórování. Disponují lehkým kompresním svrškem z jednoho kusu materiálu techfit®, který dokonale padne ihned po nazutí. Tím je dosaženo pevného a těsného uchycení, které nabízí neuvěřitelný komfort. Středně vysoký úpletový svršek zajistí bezkonkurenční stabilitu a přirozené pohyby. Dále disponuje technologií NSG, která zajišťuje perfektní kontrolu nad míčem za jakéhokoliv počasí. Podrážka PureSpeed nově disponuje přepracovanou verzí SPRINTFRAME, která je velmi lehká a pružná, tím je dosaženo vysoké podpory i stability při změnách směru. Kopačky typu SG - jsou určeny na měkký povrch, zejména pak podmáčená až blátivá hřiště.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 967
Cena s DPH 3 590
Původní cena 5 900
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Pánské lisokolíkové kopačky adidas X 17.1 SG z kolekce Cold Blooded jsou určeny pro rychlostní typy hráčů, kterým poskytnou potřebný prostor pro skórování. Disponují lehkým kompresním svrškem z jednoho kusu materiálu techfit®, který dokonale padne ihned po nazutí. Tím je dosaženo pevného a těsného uchycení, které nabízí neuvěřitelný komfort.

Středně vysoký úpletový svršek zajistí bezkonkurenční stabilitu a přirozené pohyby. Dále disponuje technologií NSG, která zajišťuje perfektní kontrolu nad míčem za jakéhokoliv počasí.

Podrážka PureSpeed nově disponuje přepracovanou verzí SPRINTFRAME, která je velmi lehká a pružná, tím je dosaženo vysoké podpory i stability při změnách směru.

Kopačky typu SG – jsou určeny na měkký povrch, zejména pak podmáčená až blátivá hřiště.

Erima tepláky 3100704

Podobné produkty

Bavlněné tepláky 210330

Copyright © 2023 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio