Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Erima zápasová míč na sníh 7192302

Erima zápasová míč na sníh 7192302

ERIMA SENZOR-STAR MATCH KOPERNIKUS FOTBAL FLUO, OHNIVÝ KORÁLOVO-ČERNÁ VELIKOST 5. Senzační rychlost! Špičkový zápasový míč nabízí maximální zrychlení a ještě lepší hratelnost díky nově vyvinutému svrchnímu materiálu. Vyvinuto pro tvrdé střely a přesné přihrávky. S tímto zápasovým míčem zažijete kvalitu zápasového míče na nejvyšší úrovni. NOVĚ VYVINUTÝ SVRCHNÍ MATERIÁL pro ještě lepší hratelnost a senzační rychlost. PERFEKTNÍ KRUHOST A VYNIKAJÍCÍ LETOVÉ CHARAKTERISTIKY díky inovativní konstrukci ERIMA18-panel a ERIMA 8-kruhovému konceptu. MINIMÁLNÍ NASTÁVÁNÍ VODY lepený a bezešvý povrch chrání před vodou a nečistotami. 3D STRUKTUROVANÝ POVRCH pro vynikající pocit z míče a optimální kontrolu. Ještě rychleji, ještě lépe! SENZOR STAR Match Kopernikus nabízí nejlepší možné herní chování a senzační rychlost díky nově vyvinutému povrchu. - Lepená a bezešvá technologie. - Nově vyvinutý povrch pro ještě lepší herní chování a měkký herní pocit. - Dokonalé zaoblení díky inovativnímu designu panelu ERIMA 18. - 3D texturovaný povrch pro skvělý cit pro míč. - Přesná, rychlá akcelerace. - Minimální nasákavost při dešti. - ABS ventil/karbon-latexový měchýř s 8 křídly. - Vodou ředitelné tiskové barvy. - Certifikace FIFA Quality Pro. HMOTNOST: 430 g. VELIKOST: Velikost 5.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 1 975
Cena s DPH 2 390
ks

Hodnocení

Kategorie

Míče

Parametry

VýrobceErima
Erima zápasová míč na sníh 7192302
Popis Související produkty

ERIMA SENZOR-STAR MATCH KOPERNIKUS FOTBAL FLUO, OHNIVÝ KORÁLOVO-ČERNÁ VELIKOST 5.

Senzační rychlost! Špičkový zápasový míč nabízí maximální zrychlení a ještě lepší hratelnost díky nově vyvinutému svrchnímu materiálu. Vyvinuto pro tvrdé střely a přesné přihrávky. S tímto zápasovým míčem zažijete kvalitu zápasového míče na nejvyšší úrovni.

NOVĚ VYVINUTÝ SVRCHNÍ MATERIÁL pro ještě lepší hratelnost a senzační rychlost.
PERFEKTNÍ KRUHOST A VYNIKAJÍCÍ LETOVÉ CHARAKTERISTIKY díky inovativní konstrukci ERIMA18-panel a ERIMA 8-kruhovému konceptu.
MINIMÁLNÍ NASTÁVÁNÍ VODY lepený a bezešvý povrch chrání před vodou a nečistotami.
3D STRUKTUROVANÝ POVRCH pro vynikající pocit z míče a optimální kontrolu.

Ještě rychleji, ještě lépe! SENZOR STAR Match Kopernikus nabízí nejlepší možné herní chování a senzační rychlost díky nově vyvinutému povrchu.

  • Lepená a bezešvá technologie.
  • Nově vyvinutý povrch pro ještě lepší herní chování a měkký herní pocit.
  • Dokonalé zaoblení díky inovativnímu designu panelu ERIMA 18.
  • 3D texturovaný povrch pro skvělý cit pro míč.
  • Přesná, rychlá akcelerace.
  • Minimální nasákavost při dešti.
  • ABS ventil/karbon-latexový měchýř s 8 křídly.
  • Vodou ředitelné tiskové barvy.
  • Certifikace FIFA Quality Pro.

HMOTNOST:
430 g.

VELIKOST:
Velikost 5.

Dres Jersey

Copyright © 2023 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio