Erima Erima Erima Erima Erima Erima

ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí

ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí

Erima odolná bunda s kapucí, komfortem nošení. Odolný funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Vysoký límec s kapucí a stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu bundy. Skryté kapsy na zip na bocích. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Materiál:100% recyklovaný polyester.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 897
Cena s DPH 1 085,50
ks

Hodnocení

Kategorie

Erima Evo Star

Parametry

VýrobceErima
ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí ERIMA EVO STAR tréninková bunda s kapucí
Popis Související produkty

Erima odolná bunda s kapucí, komfortem nošení. Odolný funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Vysoký límec s kapucí a stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu bundy. Skryté kapsy na zip na bocích. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Materiál:100% recyklovaný polyester.

Erima podkotníkové ponožky

Podobné produkty

Erima ponožky

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio