Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Erima bunda s odepínatelnými rukávy

Erima bunda s odepínatelnými rukávy

Erima bunda s odepínatelnými rukávy.Buďte perfektně vybaveni v každé situaci: Bunda je větruodolná a nepromokavá a lze ji snadno přeměnit na vestu. Mírně polstrovaný funkční materiál. Podšitá, odnímatelná kapuce se zátěrem. Stojatý límec odnímatelné rukávy. Fleecová vnitřní podšívka, velkoryse dimenzované vnitřní kapsy. Boční kapsy na zip a elastické lemování rukávů a spodního lemu bundy. Materiál : 100% polyester; Podšívka:100% polyester.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 1 314
Cena s DPH 1 590
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Erima bunda s odepínatelnými rukávy Erima bunda s odepínatelnými rukávy Erima bunda s odepínatelnými rukávy Erima bunda s odepínatelnými rukávy Erima bunda s odepínatelnými rukávy
Popis Související produkty

Erima bunda s odepínatelnými rukávy.Buďte perfektně vybaveni v každé situaci: Bunda je větruodolná a nepromokavá a lze ji snadno přeměnit na vestu. Mírně polstrovaný funkční materiál. Podšitá, odnímatelná kapuce se zátěrem. Stojatý límec odnímatelné rukávy. Fleecová vnitřní podšívka, velkoryse dimenzované vnitřní kapsy. Boční kapsy na zip a elastické lemování rukávů a spodního lemu bundy. Materiál : 100% polyester; Podšívka:100% polyester.

Sportovní batoh s pevným dnem

Podobné produkty

Erima Sports Bag

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio