Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Dámské triko Evo Stra s límečkem

Dámské triko Evo Stra s límečkem

Dámská polokošile, sportovní a elegantní za každé situace. Lehký funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Límec polokošile se 2 knoflíky. Žakárový límec pro lepší regulaci tělesné teploty. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál: 100% recyklovaný polyester.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 657
Cena s DPH 795
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem Dámské triko Evo Stra s límečkem
Popis Související produkty

Dámská polokošile, sportovní a elegantní za každé situace. Lehký funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Límec polokošile se 2 knoflíky. Žakárový límec pro lepší regulaci tělesné teploty. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál: 100% recyklovaný polyester.

Dámské triko s krátkým rukávem Evo Star

Podobné produkty

Dámské triko s krátkým rukávem Evo Star

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio