Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Dámská mikina s kapucí

Dámská mikina s kapucí

Dámská mikina s kapucí včetně dlouhého zipu. Odolný funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Vysoký límec s kapucí a stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu bundy. Skryté kapsy na zip na bocích. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál : 100% recyklovaný polyester.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 950
Cena s DPH 1 149,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí Dámská mikina s kapucí
Popis Související produkty

Dámská mikina s kapucí včetně dlouhého zipu. Odolný funkční materiál. Raglánový styl a elastické vložky pro naprostou volnost pohybu. Vysoký límec s kapucí a stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu bundy. Skryté kapsy na zip na bocích. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál : 100% recyklovaný polyester.

Dámské reprezentační tepláky Erima Change

Podobné produkty

Dámské reprezentační tepláky Erima Change

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio