Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Dámská mikina Evo star s kapucí

Dámská mikina Evo star s kapucí

Dámská mikina s kapucí..pohodlná mikina na sport i každodenní nošení. Měkký funkční materiál. Raglánový střih a elastické vsadky pro naprostou volnost pohybu. Přední kapsa (klokanka). Podšitá kapuce se stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu mikiny. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál : 100% recyklovaný polyester.

DostupnostSkladem > 5 ks
Cena 897
Cena s DPH 1 085,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí Dámská mikina Evo star s kapucí
Popis Související produkty

Dámská mikina s kapucí..pohodlná mikina na sport i každodenní nošení. Měkký funkční materiál. Raglánový střih a elastické vsadky pro naprostou volnost pohybu. Přední kapsa (klokanka). Podšitá kapuce se stahovací šňůrkou. Široké žebrované lemy na rukávech a spodním lemu mikiny. Stylový design na rukávech s 3D efektem. Kontrastní barevné lemování na rukávech. Dámský přiléhavý střih. Materiál : 100% recyklovaný polyester.

Dámské reprezentační tepláky Erima Change

Podobné produkty

Dámské reprezentační tepláky Erima Change

Copyright © 2024 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio