Erima Erima Erima Erima Erima Erima

NIKE MERCURIAL VAPOR X FG

NIKE MERCURIAL VAPOR X FG Sleva Sleva

Kopačky NIKE MERCURIAL VAPOR X FG, jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Váha kopaček je pouhých 185 gramů. V těchto kopačkách hraje Cristiano Ronaldo. Svršek je vyroben, novou technologií ACC. Největší výhoda nové technologie je, že se kopačka při záběru a kontaktu s míčem chová stejně na suchém i mokrém trávníku. Perforovaná stélka se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla. Podešev je vyrobena ze dvou vrstev skleněných vláken. Řazení kolíků poskytuje bezkonkurenční zrychlení a nízká přední část svršku ti pomůže dostat se pod míč a pro lepší kontrolu nad míčem. PROFESIONÁLNÍ KOPAČKA! Kopačky s označením FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Kopačky s podešví FG nejsou určené na umělé trávy!

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 058
Cena s DPH 2 490
Původní cena 4 949
ks

Hodnocení

Kategorie

Boty , Kopačky

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Kopačky NIKE MERCURIAL VAPOR X FG, jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Váha kopaček je pouhých 185 gramů. V těchto kopačkách hraje Cristiano Ronaldo. Svršek je vyroben, novou technologií ACC. Největší výhoda nové technologie je, že se kopačka při záběru a kontaktu s míčem chová stejně na suchém i mokrém trávníku. Perforovaná stélka se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla. Podešev je vyrobena ze dvou vrstev skleněných vláken. Řazení kolíků poskytuje bezkonkurenční zrychlení a nízká přední část svršku ti pomůže dostat se pod míč a pro lepší kontrolu nad míčem.
PROFESIONÁLNÍ KOPAČKA!
Kopačky s označením FG – jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Kopačky s podešví FG nejsou určené na umělé trávy!

Erima brankářské rukavice 7220705

Podobné produkty

Erima brankářské rukavice 7220705

Copyright © 2018 Jan-Sport CZ

Tvorba e-shopů - BECORP studio