Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky Nike Magista Obra II Pro FG

Kopačky Nike Magista Obra II Pro FG Sleva Sleva

Inovovaný svršek pro jedinečný dotyk! Pánské kotníčkové kopačky Nike Magista Obra II Pro FG poskytují jedinečnou kontrolu nad míčem a agilitu. Disponují inovovaným svrškem s kotníkovým límcem Dynamic Fit Collar, který zajistí jedinečné pohodlí. Povrch poskytuje jedinečný první dotyk a kontrolu nad míčem za každé situace. Díky těmto kopačkám budeš rychlejší, střílet a nahrávat přesněji. Uvnitř obuvi se nachází tvarovaná perforovaná vložka pro maximální pohodlí a komfort. Podešev je v přední části konstruována s kruhovými kolíky, které slouží pro rychlé otočky, na patě naproti tomu je navržena pro rychlé zastavení. Kopačky typu FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Hmotnost kopaček je 251 gramů.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 967
Cena s DPH 3 590
Původní cena 4 198,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Kopačky Nike Magista Obra II Pro FG
Popis Související produkty

Inovovaný svršek pro jedinečný dotyk!
Pánské kotníčkové kopačky Nike Magista Obra II Pro FG poskytují jedinečnou kontrolu nad míčem a agilitu. Disponují inovovaným svrškem s kotníkovým límcem Dynamic Fit Collar, který zajistí jedinečné pohodlí. Povrch poskytuje jedinečný první dotyk a kontrolu nad míčem za každé situace. Díky těmto kopačkám budeš rychlejší, střílet a nahrávat přesněji.

Uvnitř obuvi se nachází tvarovaná perforovaná vložka pro maximální pohodlí a komfort.

Podešev je v přední části konstruována s kruhovými kolíky, které slouží pro rychlé otočky, na patě naproti tomu je navržena pro rychlé zastavení.

Kopačky typu FG – jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

Hmotnost kopaček je 251 gramů.

Erima Hybrid 719505

Podobné produkty

Erima dres Sevilla Jersey

Copyright © 2020 Jan-Sport/Erima v ČR

E-shopy od BECORP studio