Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Adidas kopačky Ace 17.3 FG

Adidas kopačky Ace 17.3 FG Sleva Sleva

Fotbalové boty Ace 17.3 PrimeMesh FG jsou součástí nové fotbalové kolekce Adidas do roku 2017. Jste připraveni vzít tým na ramena? Díky novému esu musíte vést své spoluhráče k vítězství díky kombinaci technické propracovanosti a pohodlí, které zajistí naprostou nadvládu na závodě. Zbrusu nový Ace 17.3 FG má syntetický horní PrimeMesh, ideální pro udržení kontroly nad míčem nahoře a přizpůsobivost nohy optimální. Povlak je ultratenký na svršku vám pomůže nebát se deště a bláta, zatímco elastický kotník límec bude váš nejlepší spojenec při změně směru suché. Systém Total Control na čepech bude nejlepší na přírodních půdách na dně kompaktu, ale může být použit i na syntetické povrchy třetí a čtvrté generace. Chase je stále špičkou ve stylu: s novou zelenou barvou, členem exkluzivního Green Packu Adidas, budete o krok vpřed i v pohledu. Materiál : Syntetický horní PrimeMesh Elastický límec kotníku.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 562
Cena s DPH 1 890
Původní cena 2 402
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis

Fotbalové boty Ace 17.3 PrimeMesh FG jsou součástí nové fotbalové kolekce Adidas do roku 2017.

Jste připraveni vzít tým na ramena? Díky novému esu musíte vést své spoluhráče k vítězství díky kombinaci technické propracovanosti a pohodlí, které zajistí naprostou nadvládu na závodě.

Zbrusu nový Ace 17.3 FG má syntetický horní PrimeMesh, ideální pro udržení kontroly nad míčem nahoře a přizpůsobivost nohy optimální.

Povlak je ultratenký na svršku vám pomůže nebát se deště a bláta, zatímco elastický kotník límec bude váš nejlepší spojenec při změně směru suché.

Systém Total Control na čepech bude nejlepší na přírodních půdách na dně kompaktu, ale může být použit i na syntetické povrchy třetí a čtvrté generace.

Chase je stále špičkou ve stylu: s novou zelenou barvou, členem exkluzivního Green Packu Adidas, budete o krok vpřed i v pohledu.
Materiál : Syntetický horní PrimeMesh
Elastický límec kotníku.

Podobné produkty

Erima Sport Bag se spodním dnem

Copyright © 2020 Jan-Sport/Erima v ČR

E-shopy od BECORP studio