Erima Erima Erima Erima Erima Erima

PUMA ONE 18.1 AG - Black/Red Kids

PUMA ONE 18.1 AG - Black/Red Kids Sleva Sleva

PUMA je nyní připravena představit svou druhou generaci: ONE. Je to všechno o tom, jak vám poskytnout sebevědomí, abyste se mohli chovat nejlépe. PUMA ONE je navržen tak, aby vám nabídl vše v jednom, fit, rychlost a dotek. Jedna bota - nekonečné možnosti! ONE je určen pro hráče, který klade vysoké nároky na boty. Je to pro hráče, který vyžaduje pohodlné nošení, vynikající dotek na míč a potřebu rychlosti. S ONE získáte úplnou kreativní kontrolu nad jakýmkoli soupeřem. • nová generace ONE • ONE nosí hráči jako Sergio Agüero, Héctor Bellerín a Cesc Fàbregas Související produkty

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 066
Cena s DPH 1 290
Původní cena 1 890
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis

PUMA je nyní připravena představit svou druhou generaci: ONE. Je to všechno o tom, jak vám poskytnout sebevědomí, abyste se mohli chovat nejlépe. PUMA ONE je navržen tak, aby vám nabídl vše v jednom, fit, rychlost a dotek. Jedna bota – nekonečné možnosti!

ONE je určen pro hráče, který klade vysoké nároky na boty. Je to pro hráče, který vyžaduje pohodlné nošení, vynikající dotek na míč a potřebu rychlosti. S ONE získáte úplnou kreativní kontrolu nad jakýmkoli soupeřem.

• nová generace ONE
• ONE nosí hráči jako Sergio Agüero, Héctor Bellerín a Cesc Fàbregas

Související produkty

Podobné produkty

Taška na dresy 723053

Copyright © 2023 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio