Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Pánské kopačky Nike Phantom VNM Academy TF

Pánské kopačky Nike Phantom VNM Academy TF Sleva Sleva

Nike Phantom VNM Academy TF Pánské kopačky Nike Phantom VNM Academy TF z kolekce New Lights Pack jsou určené pro ostré a precizní útoky. Disponují svrškem z tenké krycí vrstvy NikeSkin, jenž je doplněn o geometrickou mikrotexturu, která ti poskytne větší kontrolu nad míčem. Pata obložená pěnou se stará o stabilitu nohy. Asymetrické šněrování poskytuje větší plochu pro kontakt s míčem. Kopačky typu TF (turfy) - jsou určeny na umělou trávu a další tvrdé povrchy. Gumové kolíky zajišťují lepší trakci na umělých površích.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 322
Cena s DPH 1 599,50
Původní cena 2 100,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Nike Phantom VNM Academy TF
Pánské kopačky Nike Phantom VNM Academy TF z kolekce New Lights Pack jsou určené pro ostré a precizní útoky. Disponují svrškem z tenké krycí vrstvy NikeSkin, jenž je doplněn o geometrickou mikrotexturu, která ti poskytne větší kontrolu nad míčem. Pata obložená pěnou se stará o stabilitu nohy. Asymetrické šněrování poskytuje větší plochu pro kontakt s míčem.

Kopačky typu TF (turfy) – jsou určeny na umělou trávu a další tvrdé povrchy. Gumové kolíky zajišťují lepší trakci na umělých površích.

Dětské kopačky Nike Hypervenom Phantom DF III FG

Podobné produkty

Kopačky New Balance Furon 3.0 Pro FG MSFPFMP3

Copyright © 2021 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio