Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Obuv Salomon XR Crossmax

Obuv Salomon XR Crossmax Sleva Sleva

Salomon XR Crossmax Neutral je běžecká bota s vysokým počtem najetých kilometrů pro neutrální běžce, kteří chtějí jednu botu od dveří po stopu pro maximální univerzálnost. Podešev Contagrip poskytuje optimální rovnováhu mezi jízdou, trakcí a životností; zatímco zůstane lehký. OS Tendon napodobuje tělo pro velký polštář a odraz. Svršek s dvojitou mřížkou (otevřená mřížka přes 3D protahovací mřížku) je vysoce prodyšný, ale stále udržuje jemné zbytky. Systém rychlého šněrování Quicklace ™ s očky bez tření vyžaduje přesné zatažení přes nárt jen jedním tahem. Systém SensiFit pracuje na kolébce chodidla a poskytuje přesné a bezpečné uložení. Systém SensiFlex v přední části chodidla se přizpůsobí chodidlu pro velké opory a pohodlí. Postýlky Ortholite ™ poskytují krok v pohodlí a zvýšenou odolnost pomocí kombinace speciálních PU a gumových drobků. Lůžka Ortholite ™ používají antimikrobiální ošetření pro snížení zápachu. "Lehká pružná energie, tohle je nejběžnější běžecká obuv Salomon", Jonathan Watt (šestinásobný mistr světa v horských bězích)

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 058
Cena s DPH 2 490
Původní cena 3 639,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Salomon XR Crossmax Neutral je běžecká bota s vysokým počtem najetých kilometrů pro neutrální běžce, kteří chtějí jednu botu od dveří po stopu pro maximální univerzálnost.

Podešev Contagrip poskytuje optimální rovnováhu mezi jízdou, trakcí a životností; zatímco zůstane lehký. OS Tendon napodobuje tělo pro velký polštář a odraz.

Svršek s dvojitou mřížkou (otevřená mřížka přes 3D protahovací mřížku) je vysoce prodyšný, ale stále udržuje jemné zbytky. Systém rychlého šněrování Quicklace ™ s očky bez tření vyžaduje přesné zatažení přes nárt jen jedním tahem.

Systém SensiFit pracuje na kolébce chodidla a poskytuje přesné a bezpečné uložení. Systém SensiFlex v přední části chodidla se přizpůsobí chodidlu pro velké opory a pohodlí.

Postýlky Ortholite ™ poskytují krok v pohodlí a zvýšenou odolnost pomocí kombinace speciálních PU a gumových drobků. Lůžka Ortholite ™ používají antimikrobiální ošetření pro snížení zápachu.

„Lehká pružná energie, tohle je nejběžnější běžecká obuv Salomon“, Jonathan Watt (šestinásobný mistr světa v horských bězích)

Erima fleecová bunda

Podobné produkty

Erima ponožky

Copyright © 2020 Jan-Sport/Erima v ČR

E-shopy od BECORP studio