Erima Erima Erima Erima Erima Erima

NIKE TIEMPO LEGEND VII SG-PRO

NIKE TIEMPO LEGEND VII SG-PRO Sleva Sleva

Kopačky Nike Tiempo Legeng VII SG Kopačky jsou vyrobeny z klokaní kůže s technologiemi ACC a Kanga-Lite. Jedná se o špičkové lisokolíkové kopačky (profi model). Svršek je vyroben z klokaní kůže s ACC technologií (viz. níže) pro maximální komfort a optimální kontrolu míče za jakéhokoliv počasí. Část kopačky z technologie Kanga-Lite (viz. níže), která zajišťuje komfort a oporu chodidla. Popis Kanga-Lite technologie: Nike vyvinula proprietární syntetickou kůži, která napodobuje vlastnosti klokana. To znamená, že komfort a herní prvky boty jsou zachovány za jakýchkoliv hracích podmínek (počasí aj.). Klíčovým bodem této technologie je, že inovaci udržují funkční vlastnosti boty po celou její životnost. Tento materiál dokáže odolat vodě a neabsorbovat ji, což umožní pohodlné hraní i za mokra oproti tradiční kůži, která bude (i při nejlepší péči) časem vodu absorbovat, "těžknout" a znepříjemňovat hraní. Mezipodešev: HIGH PERFORMANCE, tvarovaná vložka se speciální úpravou v patě a podporou pro maximální pohodlí uvnitř boty a přesné padnutí na nohu. Podešev SG je určena na měkký přírodní povrch. Díky technologii podrážky Anti Clog Traction se při zápasech na bahnitém a podmáčeném povrchu již nebudeš muset omezovat. Tato technologie díky hydrofilnímu povrchu podrážky brání jejímu zanesení a poskytne optimální trakci. Související produktyKopačky Nike Tiempo Legeng VII SG Kopačky jsou vyrobeny z klokaní kůže s technologiemi ACC a Kanga-Lite. Jedná se o špičkové lisokolíkové kopačky (profi model). Svršek je vyroben z klokaní kůže s ACC technologií (viz. níže) pro maximální komfort a optimální kontrolu míče za jakéhokoliv počasí. Část kopačky z technologie Kanga-Lite (viz. níže), která zajišťuje komfort a oporu chodidla. Popis Kanga-Lite technologie: Nike vyvinula proprietární syntetickou kůži, která napodobuje vlastnosti klokana. To znamená, že komfort a herní prvky boty jsou zachovány za jakýchkoliv hracích podmínek (počasí aj.). Klíčovým bodem této technologie je, že inovaci udržují funkční vlastnosti boty po celou její životnost. Tento materiál dokáže odolat vodě a neabsorbovat ji, což umožní pohodlné hraní i za mokra oproti tradiční kůži, která bude (i při nejlepší péči) časem vodu absorbovat, "těžknout" a znepříjemňovat hraní. Mezipodešev: HIGH PERFORMANCE, tvarovaná vložka se speciální úpravou v patě a podporou pro maximální pohodlí uvnitř boty a přesné padnutí na nohu. Podešev SG je určena na měkký přírodní povrch. Díky technologii podrážky Anti Clog Traction se při zápasech na bahnitém a podmáčeném povrchu již nebudeš muset omezovat. Tato technologie díky hydrofilnímu povrchu podrážky brání jejímu zanesení a poskytne optimální trakci. Související produkty

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 058
Cena s DPH 2 490
Původní cena 5 799,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Kopačky Nike Tiempo Legeng VII SG

Kopačky jsou vyrobeny z klokaní kůže s technologiemi ACC a Kanga-Lite.
Jedná se o špičkové lisokolíkové kopačky (profi model).

Svršek je vyroben z klokaní kůže s ACC technologií (viz. níže) pro maximální komfort a optimální kontrolu míče za jakéhokoliv počasí. Část kopačky z technologie Kanga-Lite (viz. níže), která zajišťuje komfort a oporu chodidla.

Popis Kanga-Lite technologie: Nike vyvinula proprietární syntetickou kůži, která napodobuje vlastnosti klokana. To znamená, že komfort a herní prvky boty jsou zachovány za jakýchkoliv hracích podmínek (počasí aj.). Klíčovým bodem této technologie je, že inovaci udržují funkční vlastnosti boty po celou její životnost. Tento materiál dokáže odolat vodě a neabsorbovat ji, což umožní pohodlné hraní i za mokra oproti tradiční kůži, která bude (i při nejlepší péči) časem vodu absorbovat, „těžknout“ a znepříjemňovat hraní.

Mezipodešev: HIGH PERFORMANCE, tvarovaná vložka se speciální úpravou v patě a podporou pro maximální pohodlí uvnitř boty a přesné padnutí na nohu.

Podešev SG je určena na měkký přírodní povrch.

Díky technologii podrážky Anti Clog Traction se při zápasech na bahnitém a podmáčeném povrchu již nebudeš muset omezovat. Tato technologie díky hydrofilnímu povrchu podrážky brání jejímu zanesení a poskytne optimální trakci.

Související produkty

Erima Hybrid 719505

Podobné produkty

Erima páska na chrániče

Copyright © 2021 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio