Erima Erima Erima Erima Erima

NIKE HYPERVENOM PHANTOM FG

NIKE HYPERVENOM PHANTOM FG Sleva Sleva

NIKE HYPERVENOM PHANTOM FG jsou navržené pro rychlost a kontakt. Tento model je vyroben z extra tenké syntetické kůže Teijin, která se přizpůsobí tvé noze a zajistí tak maximální pohodlí. Kopačky jsou vybaveny tvarovanou vložkou zrcadlící tvar nohy pro prvotřídní podporu a nízkoprofilové tlumení. Podešev z TPU v celé délce boty zajišťuje explozivní zrychlení a vícesměrový úchop. Podrážka s kolíky je vytvořená speciálně na suché a lehce mokré povrchy s krátce střiženou trávou. Kopačky s označením FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Kopačky s podešví FG nejsou určené na umělé trávy.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 058
Cena s DPH 2 490
Původní cena 2 990
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

NIKE HYPERVENOM PHANTOM FG jsou navržené pro rychlost a kontakt. Tento model je vyroben z extra tenké syntetické kůže Teijin, která se přizpůsobí tvé noze a zajistí tak maximální pohodlí. Kopačky jsou vybaveny tvarovanou vložkou zrcadlící tvar nohy pro prvotřídní podporu a nízkoprofilové tlumení. Podešev z TPU v celé délce boty zajišťuje explozivní zrychlení a vícesměrový úchop. Podrážka s kolíky je vytvořená speciálně na suché a lehce mokré povrchy s krátce střiženou trávou.
Kopačky s označením FG – jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem. Kopačky s podešví FG nejsou určené na umělé trávy.

Nike CTR360 Maestri III SG

Podobné produkty

Nike CTR360 Maestri III SG

Copyright © 2019 Jan-Sport CZ

E-shopy od BECORP studio