Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG

Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG Sleva Sleva

Popis Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG Perfektní dotyk a komfort! Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG z voděodolné telecí kůže byly vytvořeny pro rychlou hru a perfektní kontakt s míčem. Jedinečná Dri-FIT technologie použitá na svršku zajišťuje perfektní odvod potu a poskytuje sucho a pohodlí po celý zápas. Svršek je voděodolný z telecí kůže pro maximální komfort a jedinečný kontakt s míčem. Po celé délce se nachází TPU destička, která redukuje tlak kolíků. Kopačky používají lisované kuželovité nebo podélné kolíky, rozmístěny jsou spíše asymetricky. Hmotnost kopačky je 235 gramů. Kopačky typu FG (lisovky) - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 893
Cena s DPH 2 290,50
Původní cena 3 240,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Popis
Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG
Perfektní dotyk a komfort!
Kopačky Nike Tiempo Legacy II FG z voděodolné telecí kůže byly vytvořeny pro rychlou hru a perfektní kontakt s míčem. Jedinečná Dri-FIT technologie použitá na svršku zajišťuje perfektní odvod potu a poskytuje sucho a pohodlí po celý zápas. Svršek je voděodolný z telecí kůže pro maximální komfort a jedinečný kontakt s míčem.

Po celé délce se nachází TPU destička, která redukuje tlak kolíků. Kopačky používají lisované kuželovité nebo podélné kolíky, rozmístěny jsou spíše asymetricky.

Hmotnost kopačky je 235 gramů.

Kopačky typu FG (lisovky) – jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

Erima chrániče Bionic Clasic 7211906

Podobné produkty

Dres Jersey

Copyright © 2020 Jan-Sport/Erima v ČR

E-shopy od BECORP studio