Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG

Kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG Sleva Sleva

Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG Pánské kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG z kolekce nabízí prvotřídní kontrolu nad míčem ve vysokých rychlostech. Syntetická konstrukce svršku poskytuje pohodlí a vysokou podporu. Kopačky disponují vnitřní strečovou botičkou, která obepíná nohu a díky tomu perfektně sedne. Jsou vhodné pro hru na na přírodním povrchu s krátce posekaným trávníkem nebo na umělou trávu. Kopačky typu Multi-Ground MG - jsou určeny pro hru na pevném přírodním povrchu s krátce posekaným trávníkem a umělé trávě.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 479
Cena s DPH 1 789,50
Původní cena 2 200
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG
Pánské kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG z kolekce nabízí prvotřídní kontrolu nad míčem ve vysokých rychlostech. Syntetická konstrukce svršku poskytuje pohodlí a vysokou podporu. Kopačky disponují vnitřní strečovou botičkou, která obepíná nohu a díky tomu perfektně sedne. Jsou vhodné pro hru na na přírodním povrchu s krátce posekaným trávníkem nebo na umělou trávu.

Kopačky typu Multi-Ground MG – jsou určeny pro hru na pevném přírodním povrchu s krátce posekaným trávníkem a umělé trávě.

Erima taška na kolečkách

Podobné produkty

Erima Hybrid 719505

Copyright © 2021 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio