Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Kopačky adidas ACE 16.1 Primeknit FG

Kopačky adidas ACE 16.1 Primeknit FG Sleva Sleva

Měj vše pod kontrolou. Vládni všem. Už nadešel čas představit druhou generaci oblíbené kolekce ACE, která je určena pro hráče, jenž rádi tvoří hru, dominují na hřišti a jsou motorem pro svůj tým. Pánské kopačky adidas ACE 16.1 Primeknit FG/AG s propracovaným svrškem Primeknit a technologiemi PRIMECUT a techfit®, poskytuje maximální pohodlí a přesnější kontakt s míčem. Tento svršek se ihned po nazutí perfektně přizpůsobí noze a není potřeba obuv nejprve rozšlápnout. Díky ultra-lehké podešvi SPRINTFRAME s inovativním rozložením kolíků GROUND/CTRL 2 neztratíš stabilitu ani v té nejvyšší rychlosti. Hmotnost kopaček je pouze 233 gramů. Kopačky typu FG/AG - jsou vhodná pro hru na umělé trávě i na pevném přírodním povrchu. V kopačkách adidas ACE 16 hrají například hráči jako: James Rodríguez, David de Gea, Petr Čech a další.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 397
Cena s DPH 1 690,50
Původní cena 4 589,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Měj vše pod kontrolou. Vládni všem.
Už nadešel čas představit druhou generaci oblíbené kolekce ACE, která je určena pro hráče, jenž rádi tvoří hru, dominují na hřišti a jsou motorem pro svůj tým.

Pánské kopačky adidas ACE 16.1 Primeknit FG/AG s propracovaným svrškem Primeknit a technologiemi PRIMECUT a techfit®, poskytuje maximální pohodlí a přesnější kontakt s míčem. Tento svršek se ihned po nazutí perfektně přizpůsobí noze a není potřeba obuv nejprve rozšlápnout.

Díky ultra-lehké podešvi SPRINTFRAME s inovativním rozložením kolíků GROUND/CTRL 2 neztratíš stabilitu ani v té nejvyšší rychlosti.

Hmotnost kopaček je pouze 233 gramů.

Kopačky typu FG/AG – jsou vhodná pro hru na umělé trávě i na pevném přírodním povrchu.

V kopačkách adidas ACE 16 hrají například hráči jako: James Rodríguez, David de Gea, Petr Čech a další.

Nike CTR360 Maestri III SG

Podobné produkty

Nike CTR360 Maestri III SG

Copyright © 2023 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio