Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Dětské kopačky Nike Magista Obra II FG 844410 015

Dětské kopačky Nike Magista Obra II FG 844410 015 Sleva Sleva

Hraj rychle, mysli rychle! Nové dětské kopačky Nike JR Magista Obra II FG jsou vytvořeny, aby pevně přilnuly k noze, poskytovaly dokonalý cit na míč a trakci ve všech směrech. Stejně jako jejich předchůdce disponují 3D pletenou strukturou svršku s pružným lemem Dynamic Fit Collar. Svršek je dále tvořen z jednoho kusu materiálu s technologií Flyknit. Podešev je osazena citlivou deskou s pružnými hranami, která poskytuje precizní trakci ve všech směrech a rychlé zastavení. Kopačky řady Magista II vznikly jako přímý nástupce kopaček řady Magista a jsou tak další etapou v revolucí, která změnila svět kopaček jednou provždy, a to jak po designové stránce, tak po stránce technologické. Kopačky typu FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 1 479
Cena s DPH 1 789,50
Původní cena 3 194,50
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis Související produkty

Hraj rychle, mysli rychle!
Nové dětské kopačky Nike JR Magista Obra II FG jsou vytvořeny, aby pevně přilnuly k noze, poskytovaly dokonalý cit na míč a trakci ve všech směrech.

Stejně jako jejich předchůdce disponují 3D pletenou strukturou svršku s pružným lemem Dynamic Fit Collar. Svršek je dále tvořen z jednoho kusu materiálu s technologií Flyknit.

Podešev je osazena citlivou deskou s pružnými hranami, která poskytuje precizní trakci ve všech směrech a rychlé zastavení.

Kopačky řady Magista II vznikly jako přímý nástupce kopaček řady Magista a jsou tak další etapou v revolucí, která změnila svět kopaček jednou provždy, a to jak po designové stránce, tak po stránce technologické.

Kopačky typu FG – jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

Erima dres Zenari 3.0 Jersey

Podobné produkty

Nepromokavá bunda Liga 2.0

Copyright © 2021 Jan-Sport/Erima v ČR

Tvorba e-shopů od BECORP studio