Erima Erima Erima Erima Erima Erima

Nike Hypervenom

Nike Hypervenom Sleva Sleva

Nike Hypervenom Phatal II DF FG 703 Katalogové číslo: 747214-703 Další generace Nike Hypervenom. Obuv je určena pro "vražedného" útočného hráče, podvodného charakteru. Jedná se o hráče, který se okamžitě pohybuje ve všech směrech, otírá oponenty v prachu. Nejviditelnějším přírůstkem nového Hypervenomu Phatal II je límec Nike Dynamic Fit, který také víme o Mercurial Superfly a Magista Obra, což vám dodává přirozenou prodloužení nohy. Navíc je podešev vybavena dvěma torzními tyčemi - jedním v mediálním provedení, který zajišťuje rychlou výměnu paty, stejně jako jeden na straně podešve, což zvyšuje dodatečnou stabilitu. Aplikované technologie: Nike Dynamic Fit - nejviditelnějším přírůstkem nového Hypervenomu Phantom II je límec, který také známe z Mercurial Superfly a Magista Obra, což dodává přírodní prodloužení nohou. NikeSkin dokonale splyne s přírubou Dynamic Fit. SpiltToe - řez v přední části podrážky dovolí agility útočníka, aby získal náskok nad obráncem. Pebax - Spodní část podešve je vyrobena ze stlačeného nylonu, což zaručuje pružnost boty. Jedinečná dlažba se vyznačuje mimořádnou lehkostí a potřebnou pevností.

DostupnostSkladem 1 - 5 ks
Cena 2 719
Cena s DPH 3 290
Původní cena 4 200
ks

Hodnocení

Parametry

VýrobceErima
Popis

Nike Hypervenom Phatal II DF FG 703
Katalogové číslo: 747214–703

Další generace Nike Hypervenom. Obuv je určena pro „vražedného“ útočného hráče, podvodného charakteru. Jedná se o hráče, který se okamžitě pohybuje ve všech směrech, otírá oponenty v prachu.
Nejviditelnějším přírůstkem nového Hypervenomu Phatal II je límec Nike Dynamic Fit, který také víme o Mercurial Superfly a Magista Obra, což vám dodává přirozenou prodloužení nohy.
Navíc je podešev vybavena dvěma torzními tyčemi – jedním v mediálním provedení, který zajišťuje rychlou výměnu paty, stejně jako jeden na straně podešve, což zvyšuje dodatečnou stabilitu.
Aplikované technologie:
Nike Dynamic Fit – nejviditelnějším přírůstkem nového Hypervenomu Phantom II je límec, který také známe z Mercurial Superfly a Magista Obra, což dodává přírodní prodloužení nohou.
NikeSkin dokonale splyne s přírubou Dynamic Fit.
SpiltToe – řez v přední části podrážky dovolí agility útočníka, aby získal náskok nad obráncem.
Pebax – Spodní část podešve je vyrobena ze stlačeného nylonu, což zaručuje pružnost boty. Jedinečná dlažba se vyznačuje mimořádnou lehkostí a potřebnou pevností.

Copyright © 2020 Jan-Sport/Erima v ČR

E-shopy od BECORP studio